MetdecorLogoBK

1979 yılında yonga levha ve ahşap kaplama ticareti ile orman ürünleri sektöründe faaliyete geçen firmamız,1998 yılından itibaren mobilya üreticilerine yarı mamul ve yardımcı malzeme üretimi yapan kuruluş konumuna geçmiştir. Bu gün geldiğimiz noktada 8.000 m2 kapalı alanı olan kendi fabrikamızda üretim yapmaktayız.

Geçirdiğimiz yıllarda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz ile 2010 yılındaki yeni yatırımımızla ürettiğimiz kapılar U.V. Lack teknolojisi ile boyama başlamış bulunmaktayız. Sizlere bugün olduğu gibi bundan sonra da memnun kalacağınız hizmeti vermeye devam edeceğiz.

MİSYON

Mobilya ve dekorasyon sektöründe yeniliklere açık, yaratıcı, kaliteli üretimi en uygun fiyat ve şartlarla sizlerle buluşturmak. İstihdama katkıda bulunmak ve taşıdığımız öncülük bayrağını her zaman bir adım daha ileri götürmek olacaktır.

VİZYON

Olmazsa olmaz kurallarımız olan kalite ve üstün hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetinden sapmadan, ürünlerimizin kullanıcılar tarafından ilk tercih edilen mamul olmasını sağlamak. Bilinen ve güvenilen marka olmak.